Profesjonalne plany żywieniowe

Analiza składu ciała

Prelekcje i szkolenia

Dietetyk Bytom Stroszek i Miechowice

BYTOM Stroszek (AVIMED), Plac Żeromskiego 1. Godziny przyjęć: wtorki 15:00-18:00

Wizyta możliwa po wcześniejszej rejestracji telefonicznej / mailowej.

Dane kontaktowe, tel: 669-676-895 email: bytom.stroszek@dietetykbliskociebie.pl

Nazywam się Jagoda Garbicz, jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Swoje kwalifikacje zawodowe ciągle rozwijam poprzez udział w wielu szkoleniach i konferencjach. Jestem również autorką publikacji naukowych w dziedzinie żywienia. Obecnie najwięcej czasu poświęcam na poszerzanie wiedzy z zakresu psychodietetyki.

W pracy z pacjentem niezmiernie cenię sobie obustronne zaufanie. Uważam, że kluczem do sukcesu w zmianie nawyków żywieniowych i osiągnięciu wyznaczonych celów jest kompromis pomiędzy zaleceniami dietetycznymi, a indywidualnymi potrzebami pacjenta. Zawsze uwzględniam preferencje żywieniowe oraz tryb życia podczas przygotowania diet.

Dążę do tego, aby współpraca z pacjentem prowadziła do długotrwałych efektów, a nie chwilowych zmian. Podczas spotkań staram się przekazywać pacjentom wskazówki, które będą pomocne w zmianie sposobu odżywania. Jestem zdania, że prawidłowy sposób żywienia może nie tylko wpływać na stan zdrowia, lecz także przyczyniać się do poprawy samopoczucia.
O zdrowym sposobie żywienia zwykle mówi się, że jest nudny i niesmaczny – jestem pewna, że razem obalimy ten mit!

BYTOM Miechowice (Miechowicka Sjesta), ul. Felińskiego 17. Godziny przyjęć: poniedziałki 15:00 – 20:00.

Wizyta możliwa po wcześniejszej rejestracji telefonicznej / mailowej.

Dane kontaktowe, tel: 669-676-907 email: bytom.miechowice@dietetykbliskociebie.pl

Nazywam się Alicja Cwalińska i jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ze specjalnością dietetyka kliniczna. Promowanie zdrowego stylu życia jest dla mnie nie tylko pracą, ale również pasją. Stale rozwijam swoje kwalifikacje zawodowe, między innymi poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu dietetyki specjalistycznej. Dzięki temu, moje porady dietetyczne oparte są na rzetelnych doniesieniach naukowych.

Odpowiednia dieta to podstawa zdrowego życia. Moim głównym celem jest nauczenie pacjenta zdrowych nawyków żywieniowych, które może zastosować w codziennym życiu. Największą radość sprawia mi praca z ludźmi. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i kompleksowo, a plan żywieniowy dostosowuję ściśle do preferencji. Cele postawione na pierwszej wizycie z pewnością zostaną osiągnięte. Uważam, że dieta dobrana indywidualnie do konkretnej osoby może przynieść niesamowite efekty, zarówno wizualne jak i zdrowotne.

Dieta powinna smakować i być funkcjonalna, a nie utrudniać życie, dlatego proponowane przeze mnie potrawy są szybkie i proste w przygotowaniu. W dodatku, oparte są na ogólnodostępnych i pełnowartościowych produktach. Jadłospis jest dostosowany do trybu życia pacjenta oraz pracy zawodowej. Podczas kuracji pokażę jakie produkty dostępne na sklepowych półkach są korzystne dla zdrowia, a które lepiej omijać szerokim łukiem.

Właściwie dobrana dieta jest inwestycją w zdrowie i wspomaga funkcjonowanie organizmu. Na konsultacji dowiesz się, jakie błędy dietetyczne popełniasz i dlaczego pomimo wielu prób odchudzania, masa ciała stoi w miejscu. Zbilansowane odżywianie pomoże zredukować ociężałość, senność i zmęczenie. Specjalizuję się w redukcji masy ciała, ale również w dietoterapii chorób żywieniowozależnych, m.in.: cukrzycy, miażdżycy, nadciśnieniu tętniczym, chorobach tarczycy i wielu innych.

Zatroszcz się o siebie, wybierając zdrowszy styl życia!

Kontakt

Dietetyk Blisko Ciebie

PORADNIE:

 

Bobrowniki Będzińskie (CENTRUM ERATO), I Maja 78

Tel. 731-698-373, email: poradnia@dietetykbliskociebie.pl

 

BYTOM Stroszek (AVIMED), Plac Żeromskiego 1

Tel. 669-676-895, email: bytom.stroszek@dietetykbliskociebie.pl

 

BYTOM (Miechowicka Sjesta) ul. Felińskiego 17

Tel: 669-676-907, email: bytom.miechowice@dietetykbliskociebie.pl

 

CZELADŹ (Centrum Med), ul. Bytomska 50

Tel. 731-698-373, email: poradnia@dietetykbliskociebie.pl

 

Mierzęcice ( Ośrodek Zdrowia PROMED) ul. Wolności 137

tel: 697-422-548, email: k.zieba.lazar@dietetykbliskociebie.pl

 

Dąbrowa Górnicza (Centrum Medycyny Nowa Dermatologia) ul. Graniczna 49 G/1

tel: 697-422-548, email: k.zieba.lazar@dietetykbliskociebie.pl

 

PIEKARY ŚLĄSKIE (MEDICARE) ul. Bytomska 64

Tel: 695-332-407, email: piekary@dietetykbliskociebie.pl

 

PIEKARY ŚLĄSKIE (Jagoda Fitness) ul. Karola Miarki 2

Tel: 695-332-407, email: piekary@dietetykbliskociebie.pl

 

SIEWIERZ (Przychodnia Przy Rynku), ul. Rynek 30

Tel: 669-903-801, email: s.blaszczyk@dietetykbliskociebie.pl

 

TĄPKOWICE (Ośrodek Zdrowia), ul. Zwycięstwa 15

Tel. 731-698-373, email: poradnia@dietetykbliskociebie.pl

 

 

Wizyty domowe- darmowy dojazd do pacjentów niepełnosprawnych / leżących. Dni i godziny przyjęć ustalane indywidualnie.

 

Na wizyty obowiązuje rejestracja telefoniczna lub mailowa. Pacjenci umawiani są na konkretny termin i godzinę co pozwala uniknąć kolejek- szanujemy czas naszych pacjentów. Aby umówić się na wizytę wystarczy zadzwonić lub napisać na adres e-mail.

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dietetyk Alicja Skubis.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy: