Menu
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Nasz oddział

NZOZ MedicarePiekary Śląskie (NZOZ Medicare), Bytomska 64, tel. 695 332 407, piekary@dietetykbliskociebie.pl, czw. 14:00 - 18:00

Aleksandra Góra

Aleksandra Góra

Dietetyk kliniczny Aleksandra Góra
tel. 695 332 407
piekary@dietetykbliskociebie.pl
czw. 14:00 - 18:00

Nazywam się Aleksandra Góra, jestem absolwentką dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Od zawsze tematem moich zainteresowań było żywienie, a w szczególności choroby dietozależne. Tematem mojej pracy dyplomowej był wpływ czynników zwiększających ryzyko występowania cukrzycy typu 2. Ponadto bardzo dobrze odnajduję się w kuchni, gotowanie sprawia mi niezwykłą przyjemność, w związku z tym wybór drogi zawodowej mógł być tylko jeden.

Jako dietetyk kliniczny jestem świadoma jak dużym zaufaniem darzą mnie pacjenci, oraz jak odpowiedzialną pełnię funkcję. Cechuje mnie indywidualne podejście do pacjenta, empatia oraz sumienność. Jestem autorem publikacji, doniesień naukowych oraz projektów edukacyjnych. W związku z tym, że dietetyka jest bardzo dynamiczną nauką, moja wiedza jest stale poszerzana przez udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Uważam, że proces nauki powinien trwać przez całe życie, a nie kończyć się w chwili odebrania dyplomu.

W wolnym czasie lubię grać na pianinie oraz oddawać się mojej kulinarnej pasji. Wychodzę z założenia, że zdrowa dieta nie musi być monotonna oraz czasochłonna. Należy ją traktować jako sposób na życie, a nie nudy i przykry obowiązek. Zdaję sobie sprawę, że osiągnięcie celu nie jest zależne tylko od zmiany diety, ale od wieloczynnikowego podejścia. Wiem, że zadowolony pacjent to najlepsza recenzja mojej pracy, w związku z tym staram się robić wszystko, aby wspólnie spędzony czas był jak najbardziej efektywny i przybliżał pacjenta do wytyczonego celu.

Zasadę, którą wyznaję jako Dietetyk Blisko Ciebie to:"Racjonalne odżywianie sposobem na komfortowe życie".


powrót do poradni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dietetyk Alicja Skubis.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyMiechowicka SjestaCentrum Rekreacji i Sportu
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję