Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Nasz oddział

Centrum ERATOBobrowniki (Centrum ERATO), 1 Maja 78, tel. 695 332 407, alicja.szwan@dietetykbliskociebie.pl, pon. 15:00- 20:00, śr. 15:00- 20:00

mgr Alicja Szwan

mgr Alicja Szwan

Dietetyk kliniczny mgr Alicja Szwan
tel. 695 332 407
alicja.szwan@dietetykbliskociebie.pl
pon. 15:00- 20:00, śr. 15:00- 20:00

Nazywam się Alicja Szwan i jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ze specjalnością dietetyka kliniczna i pediatryczna. Promowanie zdrowego stylu życia jest dla mnie nie tylko pracą, ale również pasją. Stale rozwijam swoje kwalifikacje zawodowe, między innymi poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu dietetyki specjalistycznej. Dzięki temu, moje porady dietetyczne oparte są na rzetelnych doniesieniach naukowych.

Odpowiednia dieta to podstawa zdrowego życia. Moim głównym celem jest nauczenie pacjenta zdrowych nawyków żywieniowych, które może zastosować w codziennym życiu. Największą radość sprawia mi praca z ludźmi. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i kompleksowo, a plan żywieniowy dostosowuję ściśle do preferencji. Cele postawione na pierwszej wizycie z pewnością zostaną osiągnięte. Uważam, że dieta dobrana indywidualnie do konkretnej osoby może przynieść niesamowite efekty, zarówno wizualne jak i zdrowotne.

Dieta powinna smakować i być funkcjonalna, a nie utrudniać życie, dlatego proponowane przeze mnie potrawy są szybkie i proste w przygotowaniu. W dodatku, oparte są na ogólnodostępnych i pełnowartościowych produktach. Jadłospis jest dostosowany do trybu życia pacjenta oraz pracy zawodowej. Podczas kuracji pokażę jakie produkty dostępne na sklepowych półkach są korzystne dla zdrowia, a które lepiej omijać szerokim łukiem.

Właściwie dobrana dieta jest inwestycją w zdrowie i wspomaga funkcjonowanie organizmu. Na konsultacji dowiesz się, jakie błędy dietetyczne popełniasz i dlaczego pomimo wielu prób odchudzania, masa ciała stoi w miejscu. Zbilansowane odżywianie pomoże zredukować ociężałość, senność i zmęczenie. Specjalizuję się w redukcji masy ciała, ale również w dietoterapii chorób żywieniowozależnych, m.in.: cukrzycy, miażdżycy, nadciśnieniu tętniczym, chorobach tarczycy i wielu innych.

Zatroszcz się o siebie, wybierając zdrowszy styl życia!


powrót do poradni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dietetyk Alicja Skubis.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję