Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Bezpłatna analiza składu ciała z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn
marzec 08, 2024

Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom zdrowia, radości, miłości, spełnienia marzeń i przygotowaliśmy z tej okazji prezent- bezpłatną analizę składu ciała. Pamiętamy również o Panach, którzy lada dzień obchodzą swoje święto i zapraszamy również ich.

Ogranizatorką akcji jest dietetyk kliniczny Natalia Kołodziejczyk-Jagoda. Z analizy można skorzystać w 3 lokalizacjach prowadzonych przez Natalię: Żarki, Czeladź i Siewierz. Zapisy trwają tylko do 14 marca!

Zapraszamy do zapisów:
tel. 734 051 747

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję