Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Dietetyk Jasienica- dzień otwarty
sierpień 07, 2023

22 sierpnia zapraszamy na dzień otwarty w poradni w Jasienicy, podczas którego dietetyk Iga Gąsior udzielać będzie bezpłatnych konsultacji dietetycznych z analizą składu ciała.

Analiza składu ciała to nieinwazyjne badanie określajace zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, masy kostnej, % wody. Analizator wskazuje także skalę otłuszczenia narządów wewnętrznych oraz wiek metaboliczny pacjenta.

Przeciwwskazania do analizy składu ciała: epilepsja, ciąża, rozrusznik serca, endoproteza

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy:
tel. 691 163 800

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję