Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Dietetyk Katowice zaprasza na wydarzenie "Piękno jest w Tobie"
czerwiec 11, 2022

Zapraszamy na kolejny event z naszym udziałem. Już jutro (niedziela 12.06) serdecznie zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury "Szopienice - Giszowiec" w Katowicach na wydarzenie "Piękno jest w Tobie cz. 2. ... czyli jak Cię widzą tak Cię piszą. Jak się czujesz, tak wyglądasz".

Dietetyk Alicja Skubis wytłumaczy jak dieta wpływa na urodę, będzie można również wykonać bezpłatną analizę składu ciała i porozmawiać o tematyce żywieniowej :)

*darmowe wejściówki można odebrać na portierni MDK

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję