Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Dietetyk Warszawa- otwarcie 27 kwietnia
kwiecień 19, 2023

Już za kilka dni uruchamiamy gabinet w Warszawie! Pacjentów przyjmować będzie dietetyk mgr Alicja Skubis w pięknym Centrum Medycznym Aurismed.

Gdzie znajduje się Aurismed?
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7B
Warszawa Ochota

Lokalizacja gabinetu jest doskonała! Znajdujemy się 4 km od ścisłego Centrum Warszawy. Nie ma problemu z miejscem parkingowym dla Pacjentów. Można z powodzeniem dojechać do nas również komunikacją miejską.

Mieszkańcy dzielnic takich jak Włochy, Ursus oraz miejscowości sąsiednich; Raszyn, Opacz-Kolonia, Dawidy, Michałowice, Janki etc. również mogą dotrzeć do nas w kilkanaście minut.

Na wizyty obowiązuje wcześniejsza rejestracja:
tel. 731 698 373
e-mail poradnia@dietetykbliskociebie.pl

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję