Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Dzień otwarty- Częstochowa
sierpień 18, 2021

Z okazji przeniesienia poradni do nowej lokalizacji zapraszamy na bezpłatne konsultacje dietetyczne oraz analizę składu ciała.

Gdzie?
- NZOZ MEDAR Częstochowa ul. Wieluńska 28

Kiedy ?
- 27 sierpinia 2021 w godzinach 13:00- 18:30

Dla kogo?
Konsultacje przeznaczone są dla osób w każdym wieku, niezależnie od stanu zdrowia.

Obowiązują zapisy:
tel.: 669 676 895

Przeciwwskazaniami do analizy składu ciała są: ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, endoproteza ale nie są przeciwwskazaniem do rozmowy z dietetykiem- zapraszamy :)

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję