Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Dzień otwarty- dietetyk Jasienica
luty 16, 2023

21 lutego zapraszamy na bezpłatne konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała do nowo otwartego gabinetu w Jasienicy. Dla osób zapisanych 21.02 na swoją pierwszą wizytę rozpoczynającą indywidualną kurację udzielimy 10% rabatu.

Analiza składu ciała wskazuje zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, masy kostnej, % wody. Pomiar wskazuje także skalę otłuszczenia narządów wewnętrznych oraz wiek metaboliczny pacjenta. Przeciwwskazania do analizy składu ciała to epilepsja, ciąża, rozrusznik serca, endoproteza.

Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona!
SGZOZ w Jasienicy, Jasienica 845
tel. 691 163 800

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję