Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Nasz oddział

Poradnia przeniesiona do JasienicyBielsko-Biała (Poradnia przeniesiona do Jasienicy), tel. 691 163 800, iga.gasior@dietetykbliskociebie.pl

Iga Gąsior

Iga Gąsior

Dietetyk kliniczny Iga Gąsior
tel. 691 163 800
iga.gasior@dietetykbliskociebie.pl
Jasienica ul. Jasienica 845, Lipowa ul. Brzeziny 147

Nazywam się Iga Gąsior, jestem absolwentką Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie oraz dyplomowanym dietetykiem. Dietetyka jest moją pasją, dlatego też praca w zawodzie i zgłębianie wiedzy dają mi dużą przyjemność. Cały czas poszerzam swoją wiedzę przez udział w różnych kursach i szkoleniach. Lubię pomagać innym, więc dużą satysfakcję daje mi to, że mogę zmienić czyjeś życie na lepsze poprzez uczenie dobrych nawyków żywieniowych oraz zwalczanie chorób dietozależnych. Dieta wpływa na wiele aspektów naszego życia, więc warto zmienić swoje nawyki żywieniowe. Każdą dietę dobieram indywidualnie do potrzeb pacjenta i staram się pokazać, że można jeść zdrowo i smacznie. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, to uważam że jestem właściwą osobą, aby Ci pomóc!

Zdrowy styl życia jest jednym z czynników dobrego samopoczucia. Zdrowa dieta nie musi być wcale nudna i monotonna. Moim celem jest pokazanie pacjentowi, że zbilansowane posiłki mogą być łatwe w przygotowaniu, ale też ciekawe i urozmaicone.

W życiu prywatnym lubię czytać książki oraz podróżować w różne miejsca i próbować regionalnych dań. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia. Lubię wyznaczać sobie cele i sięgać po swoje marzenia.

Zmiana diety może być pierwszym krokiem w walce o lepsze jutro. Pozwoli Ci poprawić pewność siebie i sprawi, że poczujesz się dobrze we własnym ciele. Zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawa stanu zdrowia mogą pozytywnie wpłynąć na Twoją przyszłość, więc jeśli chcesz osiągnąć sukces to zapraszam do współpracy ze mną, będziemy razem walczyć o lepszą wersję Ciebie!


powrót do poradni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dietetyk Alicja Skubis.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję