Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Nasz oddział

Ośrodek Zdrowia NZOZ PROMEDMierzęcice (Ośrodek Zdrowia NZOZ PROMED), Wolności 137, tel. 697 422 548, poradnia.mierzecice@dietetykbliskociebie.pl, śr. 15:30- 20:00, czw. 15:30- 18:00

Kamila Lazar

Kamila Lazar

Dietetyk kliniczny Kamila Lazar
tel. 697 422 548
poradnia.mierzecice@dietetykbliskociebie.pl
śr. 15:30- 20:00, czw. 15:30- 18:00

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku dietetyka o profilu klinicznym. Interesuję się problematyką diety w chorobach metabolicznych i autoimmunologicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy z pacjentami indywidualnymi oraz w nadzorze nad żywieniem zbiorowym w instytucjach państwowych.

Szczególnie bliscy są mi pacjenci walczący z otyłością i powiązanymi z nią schorzeniami. W mojej pracy staram się stosować jak najbardziej indywidualnie podejście do pacjenta jednocześnie korzystając ze sprawdzonych, skutecznych i wypróbowanych metod dających gwarancję sukcesu.

Wiem, jak trudnym procesem jest zmiana nawyków żywieniowych i daję z siebie wszystko, żeby wspierać moich pacjentów w ich walce. Zapraszam serdecznie do współpracy. Spróbujmy razem wypracować zmiany dające zdrowszą przyszłość!


powrót do poradni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dietetyk Alicja Skubis.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję