Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Konsultacje dietetyczne z okazji Dnia Chłopaka
wrzesień 30, 2023

Z okazji Dnia Chłopaka zapraszamy na bezpłatne konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała w trzech poradniach Dietetyk Blisko Ciebie: Żarki, Siewierz, Czeladź.

Zapisy otwarte są do 6 października, konsultacji udzielać będzie dietetyk Natalia Kołodziejczyk-Jagoda. Ze względu na ograniczone możliwości czasowe na organizację takich wydarzeń, zapraszamy wszystkich! Panów, Panie, dzieci/ młodzież z opiekunem.

Gdzie?
Żarki, ul. T. Kościuszki 31
Siewierz, ul. Rynek 30
Czeladź, ul. Bytomska 50

Konsultacje przeznaczone są dla osób w każdym wieku, niezależnie od stanu zdrowia. Przeciwwskazaniem do analizy składu ciała są: ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, endoproteza ale nie są przeciwwskazaniem do rozmowy z dietetykiem.

Obowiązują zapisy:
tel. 734-051-747
e-mail: n.kolodziejczyk@dietetykbliskociebie.pl

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję