Menu
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Nasz oddział

Ośrodek Zdrowia NZOZ PROMEDMierzęcice (Ośrodek Zdrowia NZOZ PROMED), Wolności 137, tel. 697 422 548, poradnia.mierzecice@dietetykbliskociebie.pl, czw. 13:00- 18:00, pt. 08:00- 13:00

Martyna Czapla

Martyna Czapla

Dietetyk kliniczny Martyna Czapla
tel. 697 422 548
poradnia.mierzecice@dietetykbliskociebie.pl
czw. 13:00- 18:00, pt. 08:00- 13:00

Nazywam się Martyna Czapla, jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Obecnie kontynuuję naukę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na kierunku dietetyka o specjalizacji dietetyki pediatrycznej. Swoją wiedzę uniwersytecką staram się uzupełniać o szkolenia, kursy oraz śledząc na bieżąco najnowsze badania naukowe. W związku z moim wykształceniem i zainteresowaniami zapraszam do współpracy zarówno dorosłych jak i dzieci, osoby zdrowe jak i zmagające się z chorobami dietozależnymi.

Moim zawodowym celem jest przekazywanie wiedzy na temat zdrowego, racjonalnego odżywiania. Staram się, abym moi pacjenci wyrabiali w sobie odpowiednie nawyki żywieniowe, dzięki którym będą w stanie zachować wymarzoną sylwetkę oraz zdrowie przez długie lata. Uważam, że dieta nie powinna być restrykcyjna, bo wiąże się to z wieloma niedoborami oraz często złymi relacjami z jedzeniem.

Dietetyka jest dla mnie nie tylko pracą, ale też możliwością ciągłego rozwoju. Jest to dziedzina niezwykle obszerna, ciekawa i ciągle rozwijająca się. Szczególnie interesuje się tematem odżywiania pacjentów diabetologicznych - z tym też związana była moja praca dyplomowa. Moją pasją jest również sport, dlatego staram się namawiać swoich pacjentów do aktywności fizycznej, dzięki której lepiej się czujemy a dieta ma dużo lepsze efekty.

Swoje obowiązki wykonuję z pasją i zaangażowaniem, bo wierzę że razem jesteśmy w stanie wiele zdziałać!


powrót do poradni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dietetyk Alicja Skubis.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyMiechowicka SjestaCentrum Rekreacji i Sportu
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję