Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Nasz oddział

Poradnia przeniesiona do Gminnego Ośrodka Zdrowia w Ornontowicach, ul. Klasztorna 1Czerwionka-Leszczyny (Poradnia przeniesiona do Gminnego Ośrodka Zdrowia w Ornontowicach, ul. Klasztorna 1), tel. 669 676 907, m.puc@dietetykbliskociebie.pl, śr. 13:00-19:00

mgr Martyna Puc

mgr Martyna Puc

Dietetyk kliniczny mgr Martyna Puc
tel. 669 676 907
m.puc@dietetykbliskociebie.pl
śr. 13:00-19:00

Nazywam się Martyna Puc, jestem absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach kierunku dietetyki klinicznej. Brałam udział w wielu konferencjach i warsztatach dietetycznych m.in.: "Suplementy diety aspekty zdrowotne i legislacyjne"; "Dietoterapia z wykorzystaniem aparaturowych metod antropometrycznych i wybranych wskaźników fizjologicznych" oraz w mało specyficznych szkoleniach jak kuchnia molekularna.

Jestem autorką bloga kulinarnego, tworzę przepisy, sprawdzam produkty, które często przywożę z licznych podróży (kulinarnych).

Kocham Flamingi. Niewiele osób wie, że upierzenie flaminga gdy przychodzi na świat jest zupełnie białe. Pióra koloryzują na różowo pod wpływem diety bogatej w skorupiaki. Czy istnieje piękniejsza metafora tego jak jedzenie wpływa nasze samopoczucie i wygląd?

Działam niesztampowo, podchodząc indywidualnie do każdego przypadku. Moi pacjenci otrzymują nie tylko personalizowany jadłospis w oparciu o najnowsze wytyczne Instytutu Żywności i Żywienia oraz badania naukowe, ale również pełne wsparcie podczas kuracji.

Sztuka jedzenia to nie tylko działanie stosowanej diety, ale również świadomość lepszych wyborów żywieniowych. Jedzenie to przyjemność, a dobrze ukierunkowane będzie owocowało zdrowiem i lepszym samopoczuciem.

Odważ się, odżyw się. A ja wskażę Ci kierunek ku dobrym zmianom.


powrót do poradni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dietetyk Alicja Skubis.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję