Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Nasz oddział

Poradnia przeniesiona do TąpkowicMierzęcice (Poradnia przeniesiona do Tąpkowic), tel. 731 698 373, poradnia@dietetykbliskociebie.pl

mgr Alicja Skubis

mgr Alicja Skubis

Dietetyk kliniczny mgr Alicja Skubis
tel. 731 698 373
poradnia@dietetykbliskociebie.pl
Tąpkowice ul. Zwycięstwa 16 (BIEL DENT)

Nazywam się Alicja Skubis, jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym oraz założycielką Dietetyk Blisko Ciebie. Przed rozpoczęciem nauki na kierunku dietetyka miałam problemy z nadwagą i wynikami badań laboratoryjnych. Prawidłowe nawyki żywieniowe pozwoliły mi wypracować i utrzymać szczupłą sylwetkę oraz poprawić stan zdrowia.

Podejmuję się prowadzenia pacjentów zarówno na dietach odchudzających jak i wspomagających leczenie chorób dietozależnych. Interesuje się profilaktyką chorób nowotworowych- z tym tematem związana była moja praca magisterska.

Pomagam zmieniać nawyki żywieniowe moich pacjentów tak aby nie czuli się więźniami diety. Podczas kuracji dietetycznej uwzględniam preferencje smakowe moich podopiecznych. Staram się aby dieta była smaczna i sprawiała im przyjemność. Jeśli pacjent uwielbia jeść pizzę czy lody, to otrzyma ode mnie przepis kulinarny zamiast zakazu. Takie podejście minimalizuje ryzyko wystąpienia efektu jojo w przyszłości. Uważam, że zasady prawidłowego żywienia powinny zostać wprowadzone na stałe. Popularne i modne diety alternatywne oraz środki wspomagające odchudzanie mogą być rozwiązaniem tymczasowym, a moim celem jest wprowadzanie zmian przy których pacjent będzie w stanie pozostać do końca życia.

Poza pracą w poradni prowadzę wykłady, szkolenia, konferencje oraz biorę udział przy tworzeniu projektów związanych ze zdrowym żywieniem. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe ze względu na dynamiczny rozwój dietetyki.

Prywatnie interesuję się tematyką rozwoju osobistego oraz od wielu lat praktykuję jogę.

Motto Dietetyk Blisko Ciebie? "Pomagamy zmieniać nawyki żywieniowe" ! :)


powrót do poradni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dietetyk Alicja Skubis.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję