Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Nasz oddział

Centrum MedCzeladź (Centrum Med), Bytomska 50, tel. 734 051 747, n.kolodziejczyk@dietetykbliskociebie.pl, wt. 8:30- 18:00

Natalia Kołodziejczyk-Jagoda

Natalia Kołodziejczyk-Jagoda

Dietetyk kliniczny Natalia Kołodziejczyk-Jagoda
tel. 734 051 747
n.kolodziejczyk@dietetykbliskociebie.pl
wt. 8:30- 18:00

Nazywam się Natalia Kołodziejczyk-Jagoda, jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jako dietetyk kliniczny działam z pasją i poczuciem misji w celu poprawy stanu zdrowia moich pacjentów. Staram się im pokazywać, jak wielką wartość dla własnego organizmu otrzymują dzięki stosowaniu zdrowej, dobrze zbilansowanej diety. Z doświadczenia wiem, że zdrowa dieta przekłada się na inne dziedziny życia. Jeżeli czujesz się źle ze swoimi kilogramami, borykasz się z chorobami dietozależnymi lub zwyczajnie szukasz dobrych rad w tematyce żywienia, jestem tą osobą, która może Ci pomóc!

Dlaczego możesz mi zaufać? Moja praca jest moją pasją. Wkładam w nią dużo zaangażowania i czasu. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, by dawać skuteczne rozwiązania osobom, które mi zaufały. Bacznie obserwuję najnowsze badania naukowe oraz trendy w dietetyce.

Prywatnie lubię spędzać czas na oglądaniu filmów, czytaniu książek o tematyce kryminalnej, a przede wszystkim kocham gotować. A co mnie wyróżnia? Uśmiech na twarzy, silna osobowość, pozytywne nastawienie do świata i ludzi oraz zdrowy styl życia. Dołożę wszelkich starań, abyś i Ty czuł się w swoim ciele jak najlepiej!


powrót do poradni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dietetyk Alicja Skubis.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję