Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź ofertę bonów podarunkowych!
grudzień 16, 2021

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, jest to świetny czas by pomyśleć o zmianie nawyków żywieniowych. Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, więc jeśli nie masz pomysłu na prezent, możesz podarować bliskiej osobie bon prezentowy na wizytę w wybranej poradni Dietetyk Blisko Ciebie.

Pomagamy zmieniać nawyki żywieniowe, komponujemy jadłospisy oparte o ulubione produkty i wspieramy w trudnych momentach.

Brzmi dobrze? Zapraszamy! Znajdziecie nas w kilkunastu miastach na Śląsku oraz online :)

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i Sportu
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję