Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Nowa lokalizacja- Lipowa
wrzesień 05, 2023

Podążając za wizją fimy, która brzmi "Pomagamy zmieniać nawyki żywieniowe pacjentów na terenie całej Polski." uruchamiamy dla was kolejny gabinet. Profesjonalna i sympatyczna dietetyk Iga Gąsior będzie zmieniać nawyki żywieniowe pacjentów w Lipowej.

Ruszamy już 5 października!

Zapraszamy do zapisów osoby chcące zmienić swój styl życia oraz potrzebujące planu żywieniowego dostosowanego do jednostek chorobowych. Zdrowa dieta może być ciekawa, smaczna oraz łatwa w przygotowaniu.

Zapisy są już otwarte:
tel. 691 163 800

Ośrodek Zdrowia "Eskulap" Lipowa
ul. Brzeziny 147

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję