Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Po raz kolejny gramy razem z WOŚP!
styczeń 26, 2024

W tym roku macie możliwość licytacji voucherów przekazanych przez poradnie w Będzinie, Bobrownikach, Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Piekarach Śląskich, Tąpkowicach oraz Warszawie. Dodatkowo podczas niedzielnego finału w Rogoźniku będzie możliwość skorzystania z konsultacji dietetycznych z analizą składu ciała prowadzonych przez dietetyk mgr Alicję Skubis.

Zapraszamy na Fanpage Dietetyk Blisko Ciebie, gdzie znaleźć można szczegóły dotyczące wszystkich licytacji oraz konsultacji stacjonarnych podczas finału! :)

LINK DO SZCZEGÓŁÓW

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję