Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Poznaj zasady kuracji online
marzec 15, 2020

W związku z zagrożeniem epidemicznym Dietetyk Blisko Ciebie od dnia 16 marca aż do odwołania prowadzi konsultacje oraz kuracje dietetyczne on-line. Bezpieczeństwo pacjentów jest dla Nas najważniejsze! :)

Z wszystkimi zapisanymi osobami będziemy kontaktować się na bieżąco indywidualnie i ustalać schemat działania.
Proponujemy pierwsze wizyty (wywiad) oraz wizyty kontrolne w formie:
- Skype
- Telefon
- E-mail

Czy dieta przez internet ma sens?
Tak. Dietetyk Blisko Ciebie od dawna ma w ofercie opcję kuracji online, więc posiadamy doświadczenie i metody pracy do tego typu działań. Zaufali Nam między innymi pacjenci z Warszawy, Wrocławia, Bielska, Krakowa, Anglii, Niemczech, Holandii.. Osiągamy takie same efekty jak podczas stacjonarnej współpracy.

W kuracji online pierwsza wizyta jest GRATIS!

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyXtreme FitnessMiechowicka SjestaCentrum Rekreacji i Sportu
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję