Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Nasz oddział

NZOZ PRO-FEMINABędzin (NZOZ PRO-FEMINA), Krośnieńska 1, tel. 537 050 027, roksana.mucha@dietetykbliskociebie.pl, śr. 13:00- 18:00

Roksana Mucha- Pudo

Roksana Mucha- Pudo

Dietetyk kliniczny Roksana Mucha- Pudo
tel. 537 050 027
roksana.mucha@dietetykbliskociebie.pl
śr. 13:00- 18:00

Nazywam się Roksana Mucha- Pudo. Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym oraz absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.

Swój zawód wybrałam ze względu na zamiłowanie do zdrowego żywienia oraz medycyny. Doświadczenie nabywałam poprzez prace z pacjentami w różnych placówkach tj; szpitale, poradnie, przedszkola. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w różnych konferencjach i szkoleniach i z chęcią dzielę się nią z pacjentami podczas wizyt lub na warsztatach i prelekcjach.

Stresujące sytuacje występujące w naszym otoczeniu mające naturalną zdolność do wywoływania napięcia i silnych emocji oraz tryb życia, który prowadzimy odbija się niekorzystnie na naszym zdrowiu dlatego podczas studiów zdecydowałam się zgłębić ten temat w ramach swojej pracy dyplomowej " Choroba wrzodowa żołądka. Dieta jako czynnik wywołujący i możliwość leczenia".

Jako dietetyk czuję obowiązek uświadamiania, że wprowadzenie zasad zdrowego żywienia poprzez odpowiednio dobraną dietę może być również smaczne i przyjemne. Podczas wizyty dokładam wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się komfortowo. Przeprowadzam dokładny wywiad żywieniowy, który pozwoli dobrać odpowiednią dla każdego dietę. Dietę przygotowuję indywidualnie dla każdego pacjenta z uwzględnieniem preferencji smakowych oraz trybu życia. Zapewniam, że każdy mój pacjent poza wizytami w gabinecie może liczyć na moje pełne wsparcie podczas całej kuracji.

Dietetyka to moja pasja! :)


powrót do poradni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dietetyk Alicja Skubis.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję