Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Spotkanie z dietetykiem 9 sierpnia w Mierzęcicach
lipiec 27, 2022

Zapraszamy 9 sierpnia (wtorek) na zajęcia fitness do GOK w Mierzęcicach, podczas których od godziny 16:30 dietetyk kliniczny mgr Kamila Lazar będzie wykonywać bezpłatną analizę składu ciała oraz udzielać konsultacji dietetycznych.

Analiza składu ciała jest badaniem bezinwazyjnym, bezbolesnym, trwającym kilka sekund. Pozwala ocenić między innymi zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej i wody w organizmie. Wyniki zostaną omówione indywidualnie oraz policzone zostanie zapotrzebowanie kaloryczne.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu tel.: 697 422 548

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję