Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Aktualności

Zapraszamy na piknik "Czeladź jest Kobietą"
czerwiec 02, 2022

Już 3 czerwca spotkamy się z Wami w na Rynku w Czeladzi podczas pikniku "Czeladź jest Kobietą"! W programie wykład prowadzony przez dietetyk Alicję Skubis, koncerty, pokaz mody, pokaz sztuki, wizażu i rodzinne sesje fotograficzne, degustacje (dla pierwszych 100 osób kawa i lody gratis) oraz indywidualne porady dietetyczne przez cały czas trwania imprezy.

3 czerwca (piątek w godzinach 16.30- 20.30 na czeladzkim Rynku oraz w siedzibie Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej - RYNEK 22 przy ul. Rynek 22 w Czeladzi.

Zapraszamy! :)

aktualności dieta
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję