Menu
Dietetyk Bilsko Ciebie
Telefon do poradni dietetycznej 731 698 373

Zerknij też do zakładki Kontakt!

Wiedza
wiedza o dietach

Czym zastąpić jajka i mięso w diecie?

mgr Alicja Skubis - dietetyk Warszawa

Zachęcamy do lektury artykułu dla pysznosci.pl, w którym dietetyk Alicja Skubis doradza jak przygotować potrawy wielkanocne bez użycia mięsa i jajek oraz dla kogo taka modyfikacja jest odpowiednim wyborem.

Omawiane porady są niezwykle cenne nie tylko w okresie świątecznym. Sprawdzą się świetnie na co dzień dla osób rezynujących ze spożywania produktów odzwierzęcych.

https://pysznosci.pl/przy-wielkanocnym-stole-zasiada-weganie-ekspert-radzi-czym-zastapic-jajka/

wiedza o dietachwiedza o dieciewiedza o dietach
Partnerzy
PromedEstetica PromedMedicareEgyptos Salon kosmetycznyYasumiXtreme FitnessJolieCentrum Rekreacji i SportuAll-Medicus
Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest dietetyk Alicja Skubis. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję